RODO

Zgodnie z art. 13 ust. 1 i ust. 2 rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO), informujemy, że Administratorem Pani/Pana danych osobowych jest Instytut Parazytologii im. Witolda Stefańskiego, PAN ul. Twarda 51/55 00-818 Warszawa, wpisanym do Rejestru Numer RIN-II-10/98 reprezentowanym przez Dyrektora Instytutu. W przypadku pytań dotyczących przetwarzania danych osobowych prosimy o kontakt z Inspektorem Ochrony Danych. Kontakt z inspektorem danych osobowych na adres email: iodo@twarda.pan.pl lub w biurze Instytutu.

 

Podanie danych osobowych na stronach internetowych Instytutu jest dobrowolne. Podstawą przetwarzania danych jest moja zgoda. Mam wpływ na przeglądarkę internetową i jej ustawienia. Odbiorcami danych osobowych mogą być Instytut, Google, Facebook. Mam prawo wycofania zgody w dowolnym momencie poprzez zmianę ustawień w przeglądarce. Dane osobowe będą przetwarzane i przechowywane w zależności od okresu używania technologii. Mam prawo zażądania od administratora dostępu do moich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania tych danych, a także prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego. Profilowanie używane jest w Google Analytics, Google AdWords, Facebook Pixel. W sytuacji wniesienia sprzeciwu wobec profilowania, prosimy zoptymalizować odpowiednio przeglądarkę. Pani/Pana dane osobowe będą przechowywane przez okres od 30 dni do 5 lat do czasu wykorzystywania możliwości marketingowych i analizy danych potrzebnych do prowadzenia działalności gospodarczej. Posiada Pani/Pan prawo dostępu do treści swoich danych osobowych, prawo do ich sprostowania, usunięcia, jak i również prawo do ograniczenia ich przetwarzania/ prawo do cofnięcia zgody, prawo do przenoszenia danych, prawo do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania Pani/Pana danych osobowych. Przysługuje Pani/Panu prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego, jeśli Pani/Pana zdaniem, przetwarzanie danych osobowych Pani/Pana – narusza przepisy unijnego rozporządzenia RODO.

Contact | Instytut Parazytologii PAN w Warszawie

Contact

 

Search:

Our address:

Witold Stefański Institute, PAS
ul. Twarda 51/55
00-818 Warszawa
tel: 22 620 62 26
fax: 22 620 62 27

Director

Prof. dr hab. Bożena Moskwa 22 697 89 51 moskwa@twarda.pan.pl

Vice-Director for Scientific Affairs

Prof. dr hab. Aleksander Demiaszkiewicz 22 697 89 52 aldem@twarda.pan.pl

Vice-Director for General Affairs

Prof. dr hab. Władysław Cabaj 22 697 89 53 cabajw@twarda.pan.pl

Department of Personnel Affairs

Specjalista ds. pracowniczych Bożena Tokarska 22 697 89 57 btokarska@twarda.pan.pl

Administrative Division

Sam. referent Mariola Michocka 22 620 62 26 mmicho@twarda.pan.pl, iparpas@twarda.pan.pl
Sam. referent Bożena Wendołowska 22 620 62 26 wendolb@twarda.pan.pl, iparpas@twarda.pan.pl
Starszy rzemieślnik Artur Walaszczyk 22 697 89 78 arturw@twarda.pan.pl
Specjalista ds. obronnych Eugeniusz Taras 22 697 89 79 etaras@twarda.pan.pl

Department of Finance and Accounting

Główna księgowa Monika Komoń 22 697 89 55 mkomon@twarda.pan.pl
Samodzielna ksiegowa Ewa Szymczak 22 697 89 55 ewa.szymczak@twarda.pan.pl
Samodzielna ksiegowa Marzena Iwańska 22 697 89 55 mariwa@wp.pl

Library

Kierownik Biblioteki Mgr Małgorzata Woronowicz-Rymaszewska 22 697 89 72 woronmal@twarda.pan.pl
St. dokumentalista Mgr Magdalena Janczewska 22 697 89 71 m.janczewska@twarda.pan.pl

Acta Parasitologica Publisher

Redaktor pomocniczy Dr Zofia Graczyk 22 697 89 90 actapar@twarda.pan.pl
Redaktor techniczny Mgr Żukowski Adam 22 697 89 90 actapar@twarda.pan.pl

Lab of Biology of Development and Reproduction of Parasites

Prof. dr hab. Zdzisław Świderski 22 697 89 70 z.swider@twarda.pan.pl
Dr hab. Vasyl Tkach v.tkach@twarda.pan.pl
Dr hab., profesor nadzwyczajny Daniel Młocicki 22 697 89 66 danmlo@twarda.pan.pl

Lab of Biology Systematic and Zoography of Helminths

Dr hab., profesor nadzwyczajny Zdzisław Laskowski 22 697 89 60 laskowz@twarda.pan.pl
Dr hab., profesor nadzwyczajny Anna Rocka 22 751 17 14 arocka@twarda.pan.pl
Dr Witold Jeżewski 22 697 89 60 jezw@twarda.pan.pl
Mgr Anna Myczka 22 697 89 60 annamyczka@twarda.pan.pl

Lab of Physiology

Prof. dr hab. Mieczysława Boguś 22 697 89 73 slawka@twarda.pan.pl
Dr inż. Emilia Włóka :22 697 89 73 milka@twarda.pan.pl
Dr inż Anna Wrońska 22 697 89 73 a.wronska@twarda.pan.pl
Mgr Agata Kaczmarek 22 697 89 73 aga_kaczmarek@twarda.pan.pl
Dr Michalina Kazek 22 697 89 73 m.kazek@twarda.pan.pl

Lab of Physiopathology

Prof. dr hab. Bożena Moskwa 22 697 89 51 moskwa@twarda.pan.pl
Prof. dr hab. Władysław Cabaj 22 697 89 53 cabajw@twarda.pan.pl
Dr hab. Justyna Bień 22 697 89 56 jbien@twarda.pan.pl
Dr Katarzyna Goździk 22 697 89 74 kasiagoz@twarda.pan.pl
Mgr Aleksandra Cybulska 22 697 89 74 cybulska.aleksandra@twarda.pan.pl
Mgr Aleksandra Kornacka 22 697 89 74 kornacka.aleksandra@twarda.pan.pl

Lab of Immunobiology

Dr hab., profesor nadzwyczajny Grzegorz Karbowiak 22 697 89 75 grzgrz@twarda.pan.pl
Dr hab., profesor nadzwyczajny Mykola Ovcharenko 22 697 89 75 mykola@twarda.pan.pl
Dr inż. Joanna Werszko 22 697 89 75 asiahapunik@wp.pl
Dr Wróblewski Piotr 22 697 89 75 piotrekw@twarda.pan.pl
Mgr Tomasz Szewczyk 22 697 89 75 t.szewczyk@twarda.pan.pl

Lab of Molecular Biology

Prof. dr hab. Halina Wędrychowicz 22 697 89 82 halinwe@twarda.pan.pl
Dr inż. Agnieszka Wesołowska 22 697 89 82 a.wesolowska@twarda.pan.pl
Dr inż. Anna Zawistowska-Deniziak 22 697 89 66 anna.zawsistowska@twarda.pan.pl
Dr inż. Katarzyna Basałaj 22 967 89 61 kbasalaj@twarda.pan.pl
Mgr inż. Alicja Sielicka 22 697 89 66 a.sielicka@twarda.pan.pl
Mgr inż. Przemysław Wilkowski 22 697 89 66 wilkowski@twarda.pan.pl

Lab of Parasitoses of Domestic Animals

Dr hab., profesor nadzwyczajny Jakub Gawor 22 697 89 68 gaworj@twarda.pan.pl

Lab of Parasitoses of Wild Animals

Prof. dr hab. Aleksander Demiaszkiewicz 22 697 89 52 aldem@twarda.pan.pl
Lek. wet. Katarzyna Filip 22 697 89 67
Teresa Sitek 22 697 89 67