Kontakt

 

Wyszukaj:

Nasz adres:

Instytut Parazytologii im. Witolda Stefańskiego, PAN
ul. Twarda 51/55
00-818 Warszawa
tel: 22 620 62 26
fax: 22 620 62 27

Dyrektor Instytutu

Prof. dr hab. Bożena Moskwa 22 697 89 51 moskwa@twarda.pan.pl

Z-ca Dyrektora ds. Naukowych

Prof. dr hab. Aleksander Demiaszkiewicz 22 697 89 52 aldem@twarda.pan.pl

Z-ca Dyrektora ds. Ogólnych

Prof. dr hab. Władysław Cabaj 22 697 89 53 cabajw@twarda.pan.pl

Dział Spraw Pracowniczych

Specjalista ds. pracowniczych Bożena Tokarska 22 697 89 57 btokarska@twarda.pan.pl

Dział Administracyjno-Gospodarczy

Sam. referent Mariola Michocka 22 620 62 26 mmicho@twarda.pan.pl, iparpas@twarda.pan.pl
Sam. referent Bożena Wendołowska 22 620 62 26 wendolb@twarda.pan.pl, iparpas@twarda.pan.pl
Starszy rzemieślnik Artur Walaszczyk 22 697 89 56 arturw@twarda.pan.pl
Specjalista ds. obronnych Eugeniusz Taras 22 697 89 79 etaras@twarda.pan.pl

Dział Finansowo-Księgowy

Główna księgowa Monika Komoń 22 697 89 55 mkomon@twarda.pan.pl
Samodzielna księgowa Ewa Szymczak 22 697 89 55 ewa.szymczak@twarda.pan.pl
Samodzielna ksiegowa Marzena Iwańska 22 697 89 55 mariwa@wp.pl

Biblioteka

Kierownik Biblioteki Mgr Małgorzata Woronowicz-Rymaszewska 22 697 89 72 woronmal@twarda.pan.pl
St. dokumentalista Mgr Magdalena Janczewska 22 697 89 71 m.janczewska@twarda.pan.pl

Wydawnictwo Acta Parasitologica

Redaktor pomocniczy Dr Zofia Graczyk 22 697 89 90 actapar@twarda.pan.pl
Redaktor techniczny Mgr Żukowski Adam 22 697 89 90 actapar@twarda.pan.pl

Pracownia Biologii Rozmnażania i Rozwoju Pasożytów

Prof. dr hab. Zdzisław Świderski 22 697 89 70 z.swider@twarda.pan.pl
Dr hab. Vasyl Tkach v.tkach@twarda.pan.pl
Dr hab., profesor nadzwyczajny Daniel Młocicki 22 697 89 66 danmlo@twarda.pan.pl

Pracownia Biologii Systematyki i Zoogeografii Helmintów

Dr hab., profesor nadzwyczajny Zdzisław Laskowski 22 697 89 60 laskowz@twarda.pan.pl
Dr hab., profesor nadzwyczajny Anna Rocka 22 751 17 14 arocka@twarda.pan.pl
Dr Witold Jeżewski 22 697 89 60 jezw@twarda.pan.pl
Janina Wiśniewska 22 751 17 14

Pracownia Fizjologii

Prof. dr hab. Mieczysława Boguś 22 697 89 73 slawka@twarda.pan.pl
Dr inż. Emilia Włóka :22 697 89 73 milka@twarda.pan.pl
Dr Marta Ligęza-Żuber 22 697 89 73 martaligeza@twarda.pan.pl
Dr inż Anna Wrońska 22 697 89 73 a.wronska@twarda.pan.pl
Mgr Agata Kaczmarek 22 697 89 73 aga_kaczmarek@twarda.pan.pl
Mgr Michalina Kazek 22 697 89 73 m.kazek@twarda.pan.pl

Pracownia Fizjopatologii

Prof. dr hab. Bożena Moskwa 22 697 89 51 moskwa@twarda.pan.pl
Prof. dr hab. Władysław Cabaj 22 697 89 53 cabajw@twarda.pan.pl
Dr hab. Justyna Bień 22 697 89 74 jbien@twarda.pan.pl
Dr Katarzyna Goździk 22 697 89 74 kasiagoz@twarda.pan.pl
Mgr Aleksandra Cybulska 22 697 89 74 cybulska.aleksandra@twarda.pan.pl
Mgr Aleksandra Kornacka 22 697 89 74 kornacka.aleksandra@twarda.pan.pl
Ewa Ryll 22 697 89 34

Pracownia Jednokomórkowych Pasożytów

Dr hab., profesor nadzwyczajny Grzegorz Karbowiak 22 697 89 75 grzgrz@twarda.pan.pl
Dr hab., profesor nadzwyczajny Mykola Ovcharenko 22 697 89 75 mykola@twarda.pan.pl
Dr inż. Joanna Werszko 22 697 89 75 asiahapunik@wp.pl
Dr Wróblewski Piotr 22 697 89 75 piotrekw@twarda.pan.pl
Mgr Tomasz Szewczyk 22 697 89 75 t.szewczyk@twarda.pan.pl

Pracownia Biologii Molekularnej

Prof. dr hab. Halina Wędrychowicz 22 697 89 82 halinwe@twarda.pan.pl
Dr inż. Agnieszka Wesołowska 22 697 89 82 a.wesolowska@twarda.pan.pl
Dr inż. Anna Zawistowska-Deniziak 22 697 89 66 anna.zawistowska@twarda.pan.pl
Dr Luke Norbury 22 697 89 61 luke.norbury@twarda.pan.pl
Dr inż. Katarzyna Basałaj 22 697 89 66 kbasalaj@twarda.pan.pl
Dr inż. Kamil Januszkiewicz 22 697 89 66 kamiljanuszkiewicz@yahoo.com
Mgr inż. Alicja Sielicka 22 697 89 66 a.sielicka@twarda.pan.pl
Mgr inż. Przemysław Wilkowski 22 697 89 66 wilkowski@twarda.pan.pl

Pracownia Parazytoz Zwierząt Domowych

Dr hab., profesor nadzwyczajny Jakub Gawor 22 697 89 68 gaworj@twarda.pan.pl

Pracownia Parazytoz Zwierząt Dzikich

Prof. dr hab. Aleksander Demiaszkiewicz 22 697 89 52 aldem@twarda.pan.pl
Dr Anna M. Pyziel 22 697 89 67 anpyz@twarda.pan.pl
Lek. wet. Katarzyna Filip 22 697 89 67
Teresa Sitek 22 697 89 67